Po první veřejné cestovatelské přednášce v Bruntále mi přišla několik týdnů nato další nabídka – popovídat o svých cestách v pořadu Jednohubky na internetovém rádiu Streetculture. Kontaktovala mě kamarádka Míša Klocová, se kterou jsme se potkali před dobrýma šesti rokama na punkovém festivalu Dirty Fest na Mělníku a od té doby jsme se pravidelně vídali na podobných akcích v Praze. Byla to nabídka, kterou jsem nemohl odmítnout.

Během vysíláníTýden před vysíláním jsem dostal od Míši koncept scénáře o čem všem bychom si mohli povídat a před natáčením jsme to jen lehce zkorigovali. Milým překvapením bylo, že natáčení probíhalo v prostorách bývalého Exitu na Žižkově, kam jsme chodili s kamarádama na pivo, když mi bylo 17.

Nervozita byla, ale jak to tak bývá, po prvním vstupu se vytratila a už jsme si to užívali.

A na co všechno přišla řeč?

  • nízkorozpočtové cestování
  • dobrodružství na Aljašce
  • Zirhamia
  • jak se připravit na dobrodružnou cestu
  • Couchsurfing

Určitě nějaká hluboká myšlenkaVůbec se nám nakonec do programu nevešlo fotografování, ale moc mi to nevadilo. Je to přece lepší vidět než o tom mluvit, ne?

Míša a Rebeka dokázaly vytvořit neuvěřitelně příjemnou atmosféru a tak jsme si tu hodinu všichni užili. Byl jsem rád za novou fajn zkušenost a lidem, kteří to poslouchali se to líbilo. Co víc si přát? Snad se to bude líbit i vám.

 

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.