Po vysílání je člověku hned do smíchu

Jednoho podzimního rána mi v e-mailové schránce přistála nabídka od Dany Černičkové, která narazila na stránky naší expediční agentury Zirhamia, na účinkování v pořadu o cestování Expedice 40 na rádiu Applaus. Jelikož si o cestování povídám rád, neváhal jsem a hned jsme si to s Danou odsouhlasili.

Řeč byla mimo jiné i o tom, proč se vypravit na Aljašku, jak na tam cestovat nízkorozpočtově, co si určitě vzít s sebou a jaká místa navštívit. Celé naše povídání si můžete poslechnout kliknutím na zelené tlačítko Play na začátku článku (či stáhnout MP3 zde).

Vysílání probíhalo ve velice příjemné atmosféře a byl to prima večer, který jsme si s Danou nakonec protáhli až do půlnoci. Kromě mého povídání v archivu najdete i Turecko od Lakyho (díl 101) a Mauricius od Zuzky (díl 103), našich průvodců ze Zirhamie, ale i vyprávění dalších zajímavých hostů jako je Lukáš Matějček, který v 18 letech vyrazil stopem do Íránu (díl 100).

Za fotky níže patří poděkování fotografovi rádia Applaus, který je pořídil hned po vysílání.

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.